İçeriğe git

Welcome to AppleTurk
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

View Other Content


http://www.appleturk.net/ccs_files/index.html

Search ArticlesRecent Comments


Güncel Haberler


Apple,bazı ürünlere tamir desteğini kesiyor

May 19 2015 09:49 | ilker in Articles

Çoğu firmanın uyguladığı bir karar olmakla birlikte Apple, bazı ürünlerine tamir desteğini kesecek fakat bu destek ABD ve Türkiye başta olmak üzere bazı ülkelerde devam edecek. Şuan için ülkemizde satın alınan bazı modeller için bir sorun yok fakat bu gelecekte veya sonsuza kadar tamir desteği verilecek anlamına da gelmiyor.

Devamı:    0 comments    -----

Popcorn Time Artık iOS'ta !!!...

May 12 2015 18:03 | DGKN in Articles

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır herkesin severek kullandığı video izleme programı olan Popcorn Time sonunda iOS'a geldi ve tamamen jailbreak gerektirmeden yüklenebiliyor.

Programı yükledim ve denedim gayet iyi çalışıyor.

Resmi ekleyen

Popcorn Time'ı iOS'a yüklemek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

Devamı:    2 comments    -----


iOS 8.4 beta 3 yayınlandı

May 12 2015 09:02 | ilker in Articles

Geçtiğimiz ay tüm iOS işletim sistemli Apple cihazları için yayımlanan iOS 8.3, Türkçeleştirilmiş Siri asistanı ve birçok yeni özellikle daha kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. iPhone 4S ve üstüne gelen güncelleme, 4S kullanıcıları tarafından yavaşladığı gerekçesiyle sosyal medya üzerinde şikayetlerin artmasına sebep olmuştu.

Devamı:    0 comments    -----

Yeni iPhone da Bizleri Hangi Özellikler Bekliyor?

May 10 2015 00:31 | ilker in Articles

iPhone 6 ve 6 Plus ilk olarak 19 Eylül 2014'te satışa sunuldu. Donanımsal bakımdan Android telefonların gerisinde kalsa da genel performans noktasında bu üst seviye Android tabanlı telefonlarla başa baş bir yarış içine giren bu iki telefon özellikle yazılım bakımından stabilite olarak öne çıkıyor.

Devamı:    0 comments    -----


iPhone 7 konsepti ortaya çıktı

May 08 2015 13:29 | ilker in Articles

Tasarımcılar iPhone 7 için çalışmalara başladı. Ünlü konsept tasarımcısı Martin Hajek yapımı çerçevesiz iPhone 7 konsepti, tasarımı ile göz dolduruyor.
Apple’ın önümüzdeki yıl tanıtmasını beklediğimiz iPhone 7 cihazı hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmuyor. Ancak tasarımcılar Apple’ın cihazlarında kullanmış olduğu tasarım anlayışı ile iPhone 7’yi tasarlamaya başladı bile.

Devamı:    0 comments    -----

Apple OS X 10.11 Yazılım Serisinin Adı ne olacak?

May 05 2015 06:56 | ÖmrBlgr... in Articles

Apple 2013 yılında WWDC Konfereransında aldığı karar ile Yazılımlarına hayvan adı vermeye başlamıştı,

Devamı:    0 comments    -----


Apple Beats Music servisi ile ücretsiz müzik di...

May 05 2015 00:03 | ilker in Articles

The Verge nin haberine göre Apple , Spotify ve YouTube gibi şirketlerin ücretsiz içerik sunma işleminin hak sahiplerinin yeterince kazanç sağlayamadıkları konusunda ABD adalet bakanlığı yetkileri ile görüşme yaptı . Analizlere göre Spotify Şirketi'nin 60 milyon kullanıcısı var .Bunların sadece 15 milyonu ücret ödüyor.Ayrıca YouTube kullancılardan hiç bir ücret talep etmiyor .

Devamı:    0 comments    -----

Apple Watch'u öyle takmayın

May 04 2015 15:03 | ilker in Articles

iPhone 4'ün ilk piyasaya çıktığı günlerde Antennagate olarak bilinen ve metal çerçevesi nedeniyle tutuş esnasında cihazın sinyal gücünün düştüğüne dair şikayetler teknoloji dünyasının unutulmazları arasına girmişti. elbette Steve Jobs'un kullanıcılara cihazı o şekilde tutmamaları yönündeki kinayeli uyarısı bu sorunu tarihe geçiren en büyük etkendi. Şimdi benzer bir sorun Apple Watch akıllı saatinde yaşanıyor.

Devamı:    0 comments    -----


Apple Wach'ı 10 USD ile Altın Versiyonuna Ç...

Nis 28 2015 11:51 | ÖmrBlgr... in Articles

Apple Watch,349 Usd başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.Bir kullanıcı 10 USD Masraf yaparak 10 Bin Usd değerinde olan Apple Watch'a çevirmeyi bu sayede gerçekleştirdi..

Devamı:    0 comments    -----